Klacht: Massa is kassa

Piet de Haas op 07 augustus 2021 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 augustus 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Onbegrijpelijk dat SBS zich leent om een dergelijke zogenaamde ondernemer zoveel zendtijd te geven. Voor hem is het alleen kassa. In de afleveringen op TV doet hij voorkomen alsof hij alles tot in de puntjes voor elkaar heeft. Het tegendeel is waar zijn sta-caravans hangen met touwjes aan elkaar en dat is geen achterstallig onderhoud van een jaar. De gordijnen zijn gescheurd, het meubelair is kapot en heeft scheuren in de bekleding. Ondergoed van de voorgaande huurder liggen onder het bed. Ik kan nog wel even door gaan. Maar uit andere publikaties is wel duidelijk dat het niet een opzichzelf staande problemen zijn.
SBS trek de stekker uit een dergelijk programma het zuur gespaarde vakantiegeld wordt voor veel mensen een teleurstelling.
En niemand zit te wachten op een rondgegeten mannetje die alleen zichzelf belangrijk vindt.

Gewenste Oplossing:

Als dit programma van der buis gaat

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Piet de Haas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM