Klacht: KRANT WORDT VAAK NIET BEZORGD

[email protected] op 14 juli 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gedurende de afgelopen 6 maanden wordt het AD helemaal niet of te laat bezorgd. Vaak hebben wij hier telefonisch melding van gemaakt en ook via een persoonlijk telefonisch gesprek. Laatste keer op 13 juli 2021.
Extra vervelend is het feit dat de krant op de zaterdagen niet bezorgd wordt. Afgelopen zaterdag werd de krant niet en op 13 juli werd de krant wel weer bezorgd, op de voorpagina had men ons huisnummer geschreven.
Vandaag is de krant weer niet bezorgd. Ook dit is weer gemeld.
Betaaldata vooruitschuiven is aardig, maar daar heb ik geen abonnement voor genomen. U moet toch echt voor een oplossing zorgen. Deel b.v. de bezorgwijk op in 2 of 3 delen.
Digitaal lezen is aardig, dat is niet echt gezellig toch.
Ik verzoek u dringend doch ook vriendelijk om te zorgen voor een definitieve oplossing. Bij voorbaat dank

Gewenste Oplossing:

Als de krant bezorgd wordt binnen de tijdstippen, die jullie met ons (abonnees) heeft afgesproken.
Iets beloven en niet nakomen is niet zakelijk.
Lee jullie eigen artikelen hierover.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM