Klacht: Geen krant

Wijnblad op 17 juni 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 juni 2021

Een klant van het Algemeen Dagblad meldt dat hij al maanden geen krant ontvangt en heeft hierover drie keer contact opgenomen zonder reactie. Ondanks de eerdere situatie rondom Corona, wil hij nu graag de krant weer ontvangen op zijn bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb al maanden mijn krant niet ontvangen. Door het Corona gedoe zat ik er ook niet op tewachten met negatieve berichten, maar nu het beter gaat zou ik toch graag de krant weer ontvangen op ons bedrijf.

wel 3x een bericht gestuurd van niet ontvangen krant met nul reactie

Gewenste Oplossing:

als we de krant weer ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wijnblad
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM