Klacht: Producten besteld nooit aangekomen

Csfelter op 17 mei 2021 over beautywonder.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 mei 2021

Een klant heeft op 12 maart 2021 een product besteld bij beautywonder.nl, maar heeft dit tot op heden niet ontvangen. Ondanks herhaalde verzoeken om terugbetaling en beloften van snelle levering, blijft de klant zonder reactie op e-mails en zonder het bestelde product.

Mijn Klacht:

Goededag
Ik heb op 12-03-2021 een product bij hun besteld ze beweerde elke keer dat het er zo snel mogelijk zou zijn en als ik vroeg voor mijn geld terug kon dat niet en moest elke keer 10 dagen wachten daarna 7 a 14 dagen wachten maar tot de dag vandaag 17-05-2021 krijg ik geen reactie meer op mijn mailtjes en ik heb mijn bestelling ook nogsteeds niet binnen

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over beautywonder.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over beautywonder.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Csfelter
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten