Klacht: huis aan huis reclame folders

Ciska Roelen op 14 april 2021 over uwfolderverspreiding.nl in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reclame
Status Open
Datum 14 april 2021

Sinds enkele maanden ontvangt de klager geen huis-aan-huis reclamefolders meer, terwijl buren in de omgeving deze nog wel krijgen. De klager waardeert de folders omdat ze informatie bieden over aanbiedingen in supermarkten en mist deze daarom.

Mijn Klacht:

Krijgen sinds enkele maanden geen huis aan huis reclame folders meer. Buren iets verder op nog wel. vind het altijd erg fijn om te weten wat er in de reclame is in de supermarkten end.. Missen dit dus erg.

Gewenste Oplossing:

Als de wekelijkse huis aan huis reclame weer bezorgt wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over uwfolderverspreiding.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over uwfolderverspreiding.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ciska Roelen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM