Klacht: Wel betaald niets geleverd en niet meer bereikbaar

Monster2021 op 20 maart 2021 over Afscheidskorting.nl in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 20 maart 2021

Een klant heeft op 4 maart een bestelling geplaatst bij Afscheidskorting.nl en hiervoor €34,95 betaald. Na een e-mail op 17 maart, waarin werd gevraagd naar de status van de bestelling, ontving de klant een melding dat het product onbestelbaar was. Inmiddels is de domeinnaam van de website niet meer bereikbaar, wat leidt tot de conclusie dat de klant mogelijk is opgelicht.

Mijn Klacht:

Op 4 maart een bestelling gedaan en €34,95 betaald via Mollie…bestelling is onderweg….op 17 maart een mail gestuurd maar die kreeg ik terug met de melding:onbestelbaar.
Nu blijkt dat de domeinnaam uit de lucht is gehaald…dus gewoon ordinair opgelicht!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld terugkrijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Afscheidskorting.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Afscheidskorting.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Monster2021
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM