Klacht: niet leveren van afspraken

Geoffreyj op 08 maart 2021 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 maart 2021

Een abonnee heeft een proefabonnement afgesloten voor vier weken, inclusief de levering van de papieren krant op zaterdag. Echter, de papieren krant wordt niet geleverd en de abonnee ontvangt alleen digitale content, wat niet overeenkomt met de gemaakte afspraken. Eerder werd ook al aangegeven dat het abonnement volledig digitaal was, wat de abonnee als misleidend ervaart.

Mijn Klacht:

proefabonnement afgesloten voor 4 weken digitaal met op zaterdag de papieren krant.
zaterdagen worden niet geleverd maar wordt afgescheept met de vermelding dat mijn abonnement met 1 dag wordt verschoven.
maw het is een compleet digitaal abonnement geworden.

Bij een eerder proefabonnement werd mij verteld dat ik volledig digitaal had aangevraagd.
Toen en nu zeer goed gekeken welk abonnement ik afgesloten heb. Het blijkt een onwaarheid van AD

Gewenste Oplossing:

AD dient zijn afspraken, met 4 weken op zaterdag de papieren krant, nakomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geoffreyj
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM