Klacht: onduidelijk spreken

Hennie van der Putten-van der wiel op 02 februari 2021 over NPO in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf NPO
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 februari 2021

Een consument uit kritiek op de manier waarop nieuwslezers en journalisten van de NPO hun zinnen uitspreken, met name dat het laatste deel vaak zachter, onduidelijker en sneller wordt gezegd. Astrid Kerseboom wordt in dit verband als meest storend ervaren.

Mijn Klacht:

Vooral nieuwslezers en journalisten van de NPO spreken vaak het laatste deel van een zin zachter en onduidelijker uit en vaak ook sneller.
Astrid Kerseboom stoort mij daarin het meest.

Gewenste Oplossing:

indien de volledige lekst goed hoorbaar is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NPO

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NPO nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hennie van der Putten-van der wiel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM