Klacht: al 2 weken geen folders

K. Mout op 02 februari 2021 over uwfolderverspreiding.nl in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Reclame
Status Open
Datum 2 februari 2021

Een klant van uwfolderverspreiding.nl meldt dat er al twee weken geen folders meer worden bezorgd op het adres Cereslaan 1702CC in Heerhugowaard. In tegenstelling tot andere straten in de wijk ontvangt deze klant geen reclame, wat de indruk wekt dat hun adres mogelijk wordt overgeslagen.

Mijn Klacht:

wij ontvangen al 2 weken geen folders meer op de Cereslaan 1702CC Heerhugowaard.
Terwijl ze op bijv. wel in andere straten in de wijk worden bezorgd.
Misschien worden wij overgeslagen????

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de folders weer in de bus krijg.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over uwfolderverspreiding.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over uwfolderverspreiding.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door K. Mout
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM