Klacht: Nooit wat afgesloten toch betalen

Leanne S. op 25 december 2020 over Toeslagen Aanvragen in de categorie Adviesbureau

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Adviesbureau
Status Open
Datum 25 december 2020

Een persoon klaagt over een onterechte afschrijving van 39 euro door het adviesbureau Toeslagen Aanvragen, terwijl hij nooit een aanvraag heeft gedaan. Ondanks het terugboeken van het bedrag en het stellen van vragen via e-mail, ontvangt hij geen duidelijke antwoorden en wordt hij bedreigd met incasso. Hij eist zijn geld terug en is ontevreden over de situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb nooit wat bij hun aangevraagd. Word er ineens 39 euro afgeschreven. Dat heb ik terug geboekt. Vervolgens krijg je mails dat er incasso’s op komen als ik het niet betaal. Vervolgens heb ik mails gestuurd met vragen en krijg daar geen duidelijk concreet antwoord op ! Belachelijk. Ik heb nooit wat via hun aangevraagd. Hoe ze aan mijn rekening komen weet ik niet.

Studenten oplichten. Echt belachelijk. Ik wil mijn 40 euro terug. Ik haal deze review niet eerder weg.

Gewenste Oplossing:

Niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Toeslagen Aanvragen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Toeslagen Aanvragen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Leanne S.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM