Klacht: Wil meer knokkers

Gewoon Boaz op 24 december 2020 over Supercell in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Supercell
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 24 december 2020

Een gebruiker van Supercell uit zijn wens voor meer knokkers in het spel, aangezien hij slechts één knokker per drie maanden ontvangt. Hij verzoekt om een wijziging in het systeem, zodat hij bij het openen van vier dozen gegarandeerd een knokker ontvangt. De boodschap is niet boos bedoeld.

Mijn Klacht:

Ik wil meer knokkers ik krijg maar 1 keer in 3 maanden maar een knokker ik wil vanaf nu 1vande 4 dozen die ik dan open maak dat ik daar een knokker uit krijg .

Mag dat alsjeblieft pleas pleas pleas

Het is niet boos bedoelt hoor

Gewenste Oplossing:

Als ik een legendarische knokker krijg of een chromatisch knokker .

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Supercell

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Supercell nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gewoon Boaz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM