Klacht: Herhaling van slechte kwaliteit

TomiLake op 19 december 2020 over NPO in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NPO
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer de herhaling van Badr Hari te kijken op NPO1. Vervolgens begint het beeld te haperen bij alle knockdowns. Nu is het al een kort stuk dat aan het kickboksen wordt besteed en dan slaat het beeld nog vast ook. Beschamend! Zend het dan niet uit als de kwaliteit bagger is!

Gewenste Oplossing:

In een stuk van 5 minuten wil ik niet dat het beeld vastslaat. Zeker niet op het moment dat er een knockdown is. Jullie zouden je diep moeten schamen. Het zou eens bij het voetbal moeten gebeuren

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NPO

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NPO nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door TomiLake
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM