Mijn Klacht:
Leverdatum word zomaar aangepast!!! Ik heb iets besteld bij een bedrijf die adverteerd met vandaag besteld is morgen in huis…!! Nu dag 3 nog geen pakje in huis en nu hebben ze de track en tracé weer aangepast op word zaterdag geleverd tussen 14:00 en 18:00…. Net als gister en eergisteren., gelijk heb ik bij de leverancier dit neergelegd.,zij snapten mijn frustratie en ik kreeg gratis 4 items gestuurd . Die zouden er vandaag ook al moetten zijn.. Maar helaas.. , het bedrijf waar ik iets weg heb besteld heeft aangegeven dat het aan go parcel ligt en niet aan hun, en dat ze al bezig zijn met zoeken. Aar een ander postorder bedrijf.
Gewenste Oplossing:
Gewoon leveren binnen de tijd...!!! Niet leveren is ook niet betalen,! Als ik mijn werk niet goed doe, dan krijg ik het ook te horen en kan ik wegggaan..
Geen track en trace datums en tijden meer aanpassen.. Ik vind dit oplichting en de bedrijfen die versturen zijn er de dupe van

