Klacht: Elke keer dr uit gegooid!!

Moonwalk op 06 december 2020 over Activision in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Activision
Status Open
Datum 6 december 2020

Een gebruiker van Activision uit zijn frustratie over de Call of Duty-game, waarin hij herhaaldelijk uit het spel wordt gegooid. Hij raadt anderen af om de game te downloaden en uit zijn onvrede over de hoge kosten in verhouding tot de geboden ervaring.

Mijn Klacht:

Deze call of Duty zijn Slegt mensen nooit meer downloaden die shit!!! Betaald zoveel uiteindelijk wordt je elke keer er uit gegooid tijdens spel hoop dat de eigenaar k in z’n hart krijgt en overlijd

Gewenste Oplossing:

Waneer de eigenaar en z’n hele gezin inclusief kinderen dood gaan aan .... k

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Activision

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Activision nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Moonwalk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten