Klacht: minachting

M.Singels op 09 november 2020 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 9 november 2020

Een kijker van SBS 6 uit zijn onvrede over de manier waarop President Trump in een programma werd belachelijk gemaakt. Hij vindt de opmerkingen van presentator Albert Verlinde ongepast en voelt dat er een grens wordt overschreden in de kritiek. De kijker hoopt dat degenen die negatief over anderen oordelen, zelf geconfronteerd worden met de gevolgen van hun uitspraken.

Mijn Klacht:

l s,

Kijk altijd graag naar u programma maar…… van avond om President Trumpp zo naar beneden te halen
vond ik wel erg misselijk, en een lol…… zeker Albert Verlinde die vindt zichzelf zo geweldig altijd het hoogste woord. daar wordt je echt niet goed van.
je mag best iets over een ander zeggen maar het moet niet de spuitgaten uitlopen
maar…… het kan allemaal nog wel eens anders aflopen……… er is gesjoemeld met de stembiljetten.
hoop dat de mensen die zo negatief zijn over een ander …de kous is op de kop krijgen.
met vriendelijke groet…M.Singels.minachting

Gewenste Oplossing:

positief blijven

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door M.Singels
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM