Klacht: Foutieve druk en slechte kwaliteit

CindyNL op 01 oktober 2020 over Philip Morris in de categorie Tabaksbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tabaksbedrijf
Status Open
Datum 1 oktober 2020

Een consument heeft een slof Marlboro gekocht waarin elk pakje verkeerd was, met schuin opgerolde filters en droge tabak. Na contact met de klantenservice op 21 april 2020, waar een lange wachttijd voor een reactie werd aangegeven, ontving de consument op 9 september 2020 geen antwoord op een vervolg-e-mail. Ook na een tweede telefoontje op 22 september 2020 bleef de reactie uit.

Mijn Klacht:

Ik kocht een slof Marlboro en elk pakje was verkeerd. Schuin opgerolde filters (foto’s gemaakt) en droge tabak. 21 april 2020 gebeld met consumer care team. Het kon wel 3-4 maanden duren voordat er bericht komt. Op 9 sept 2020 nog een keer gemaild omdat ik niets heb vernomen. Geen respons. 22 sept 2020 zelf weer gebeld en ik word gemaild. Weer niks.

Gewenste Oplossing:

Vergoeden slof Marlboro Red

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philip Morris

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philip Morris nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door CindyNL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM