Klacht: Geen emailadres beschikbaar

WvdM1 op 25 augustus 2020 over Belastingdienst in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 25 augustus 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wordt gevraagd om informatie aan te leveren over mijn toeslagen. Dit moet via de post en kan niet via email. In deze tijd vind ik het onbegrijpelijk dat de enige mogelijkheid via de post is. Blijven hangen in het stenen tijdperk.. het advies is dan maar naar een copyshop te gaan! Leuker kunnen we het niet maken? We leven in 2020! Dit is het onnodig moeilijk maken voor de klant.

Gewenste Oplossing:

Dat ik via een emailadres of online invulformulier de gevraagde gegevens kan invullen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door WvdM1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM