Klacht: Opzegging abonnement niet doorgevoerd

Aartje6666 op 28 juli 2020 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 juli 2020

Een abonnee van het Algemeen Dagblad heeft zijn abonnement maanden geleden telefonisch opgezegd, maar constateert dat er op 25 mei opnieuw een bedrag is afgeschreven. Ondanks het verzoek om bevestiging van de opzegging, wordt van hem geëist dat hij het gesprek kan aantonen, wat hij als onredelijk beschouwt. De abonnee vindt het frustrerend dat het opzeggen zo moeilijk wordt gemaakt, terwijl het afsluiten van een abonnement eenvoudig is.

Mijn Klacht:

Ik heb maanden geleden mijn abonnement telefonisch opgezegd, dit kon niet digitaal.
Deze opzegging zou later plaatsvinden, aangezien ik per 3 maanden betaal.
Nu zie ik dat er toch op 25mei opnieuw is afgeschreven.

Ik heb geen bevestiging ontvangen vanuit de klantenservice en men zegt nu dat ik moet aantonen wanneer ik dit gesprek heb gevoerd en dat ik de provider hiervoor moet bellen.
Ik vind dit bijzonder laakbaar, omdat ik dit niet kan opvragen en het ook idioot is dat ik dit moet bewijzen. Blijkbaar wordt er niks in jullie systemen vastgelegd, anders zou mijn opzegging daar terug te vinden zijn.

De maand van de opzegging was maart (denk ik).

Het wordt mij heel moeilijk gemaakt om op te zeggen, maar lid worden en betalen is allemaal heel gemakkelijk.

Ik verwacht dat mijn abonnement per direct wordt opgezegd en dat ik het bedrag van de laatste afschrijving krijg teruggestort.

Graag hoor ik zo snel mogelijk jullie reactie.

Mvg,
Aartje Laros

Gewenste Oplossing:

Als mijn laatste termijn wordt teruggestort en de krant per direct wordt gestopt (hier heb ik dan ook geen recht meer op).

En als het mogelijk is om digitaal op te zeggen, zodat je als klant ook bewijs hebt dat je inderdaad hebt opgezegd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Aartje6666
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM