Klacht: Niet berijkbaar over kapoten nike 720

corryschrader04 op 03 juli 2020 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 3 juli 2020

Een klant van JD Sports heeft moeite om contact te krijgen met de klantenservice over een defecte Nike 720-schoen, die binnen drie maanden na aankoop is gaan lekken. Ondanks het verlies van de bon door een verhuizing, heeft de klant een betalingsbewijs en e-mails als bewijs en hoopt op een oplossing.

Mijn Klacht:

ik probeer jullie al dagen te berijken . Op geen enkele wijze kontakt te krijgen met jullie .
Ik heb in april zwarte nike 720 gekocht voor me zoontje onlinne ivm de corona nu is de linker air lek nog geen 3 maanden de bon ben ik kwijt geraakt met de verhuizing maar heb wel een afschrift waar de betaling opstaat en mails wil dit erg graag opgelost hebben met vriendelijke gr c.schrader

Gewenste Oplossing:

graag vergoed willen zien

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door corryschrader04
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM