Klacht: Reclame

Henkf op 30 mei 2020 over Sensodyne in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Sensodyne
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 30 mei 2020

Een consument uit kritiek op de reclame van Sensodyne, waarin een vrouwelijke tandarts wordt afgebeeld. Volgens de klager is de presentatie te onnatuurlijk en is het onrealistisch dat deze tandarts al 19 jaar actief is, wat als irritant wordt ervaren, ondanks het langdurige gebruik van het product.

Mijn Klacht:

Haal reklame van vrouwelijke tandarts uit de tv reclame: teveel onecht gemaakt en al drie seizoenen 19 jaar tandarts!! Heel irritant en dat terwijl ik al jaren sensodyne gebruik

Gewenste Oplossing:

Als reclame weg is

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sensodyne

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sensodyne nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Henkf
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM