Klacht: de borstel van de stofzuiger robot na 2 keer gebruik al kapot

nemma op 12 juni 2020 over Medion in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Medion is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Medion
Status In behandeling
Datum 12 juni 2020

Een klant heeft een robotstofzuiger van Medion gekocht bij Aldi als cadeau voor zijn zus, maar na slechts twee keer gebruik is de borstel al kapot. De klant is teleurgesteld over de kwaliteit van het product en vraagt om een vervangende borstel, aangezien het apparaat nog onder garantie valt.

Mijn Klacht:

Ik heb bij Aldi een product van u, namelijk een Robotstofzuiger. Deze Robotstofzuiger is nog in de garantie. Ik gaf hem aan mijn zus als een kado. Ik hoor van haar helaas dat ze verschillende mankementen bij de stofzuiger geconstateerd heeft.Dit product heb ik voor haar verjaardag als een kado gegeven heb. De borstel ging gelijk kapot!

Ik schaam me voor dat ik een kado gegeven heb met dingen die niet deugen en hoop dat u dit rechtzet door een nieuwe borstel te geven in plaats van de kapote

Gewenste Oplossing:

Als ik een nieuwe bostel ontvangen van het bedrijft. De borstel was gelijk kapot en dit hoort niet!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Medion over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Medion in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door nemma
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM