Klacht: Geen klantenservice, geen service

RoosVerkerk op 17 mei 2020 over Schipholtickets.nl‎ in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 mei 2020

Een klant heeft tickets geboekt via Schipholtickets.nl voor een vlucht op 29 mei vanuit Zuid-Afrika met een tussenstop in Cairo. Na de annulering van de eerste vlucht ontvangt de klant geen informatie over de coronasituatie en ervaart hij problemen met het bereiken van de klantenservice, die lijkt te functioneren als een geautomatiseerd systeem.

Mijn Klacht:

Tickets geboekt voor 29 mei vanuit Zuid Afrika met tussenstop in Cairo. Mijn eerste vlucht is nu geannuleerd maar de 2e laten ze doorgaan? Geen enkel bericht over de corona situatie, alles lijkt geautomatiseerd. Geen mogelijkheid om contact op te nemen.

Gewenste Oplossing:

Als ik het geld voor mijn terugreis terugkrijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schipholtickets.nl‎

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schipholtickets.nl‎ nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door RoosVerkerk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM