Klacht: Niks ontvangen en geen contact met het bedrijf

Ruben1991 op 03 april 2020 over Nummersschilderen.nl in de categorie Hobby winkels, Internetshops - Hobby en Verzamelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nummersschilderen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 mei 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Ruben Gerth, Allereerst onze welgemeende excuus voor de late reactie vanuit onze zijde. Door technische en personele problemen is er een achterstand ontstaan in de afhandeling van inkomende berichten, wij doen onze uiterste best om de achterstand zo snel...

Categorie Hobby winkels
Status Opgelost
Datum 3 april 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Anderhalve week geleden schilderij besteld maar geen bevestiging gekregen dat het verstuurd is of iets dergelijks. Na meerdere klachten te lezen is dit bedrijf zeker weten een scam. Geen positief bericht gelezen dat iemand een pakket heeft ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Schilderij ontvangen of geld terug binnen 2 weken anders melding maken bij de politie om een scam aan te geven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nummersschilderen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nummersschilderen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nummersschilderen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nummersschilderen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nummersschilderen.nl

Heeft op 03 mei 2020 om 20:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ruben Gerth,

Allereerst onze welgemeende excuus voor de late reactie vanuit onze zijde. Door technische en personele problemen is er een achterstand ontstaan in de afhandeling van inkomende berichten, wij doen onze uiterste best om de achterstand zo snel mogelijk weg te werken en zorg te dragen voor een passende oplossing.

Wij vinden het erg vervelend dat de bestelling niet ontvangen is en een reactie vanuit onze kant uitbleef, dat had niet mogen gebeuren.

Uw bestelling is verstuurt maar wij kunnen deze vanwege het voorgevallen technische probleem niet achterhalen.

Wij hebben zojuist de terugboeking van het aankoopbedrag ingediend bij onze betaalprovider. Zij boeken het bedrag terug op uw rekening binnen 5 werkdagen

Wij hopen dat het ontstane probleem hierbij naar tevredenheid is opgelost.

Vriendelijke groet, Milou

Alle klachten die gemeld zijn door Ruben1991
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM