Klacht: Bestelling Powerbank wordt niet geleverd.

jwhartmann op 13 maart 2020 over Priceattack.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 13 maart 2020

Een klant heeft een klacht ingediend over Priceattack.nl omdat de bestelde powerbank niet is geleverd. Ondanks herhaaldelijk telefonisch contact met de tussenpersoon en meerdere berichten via het contactformulier en e-mail, heeft de klant geen reactie ontvangen. De tussenpersoon heeft ook geen succes gehad in het verkrijgen van contact met Priceattack.nl.

Mijn Klacht:

Bestelling Powerbank wordt niet geleverd. Vele malen telefonisch contact met tussenpersoon (belservice) en ook 4 berichten via contactformulier op website Price Attack en een e-mail naar Price Attack. Tussenpersoon (belbedrijf) krijgt ook geen contact en laat steeds bericht achter. Geen reacties.

Gewenste Oplossing:

Leveren powerbank of aankkopbedrag retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Priceattack.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Priceattack.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jwhartmann
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM