Klacht: Holland van boven

Corry1955 op 06 februari 2020 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 6 februari 2020

Er is een klacht ingediend over SBS 6, waarin wordt gevraagd of het klopt dat bedrijven worden benaderd om deel te nemen aan het programma "Holland van Boven" en dat er aan het einde een betaling van €2995,- wordt geëist. De indiener vraagt om opheldering over deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Klopt het dat u bedrijven benaderd om deel te nemen aan het programma Holland van Boven. En aan het einde vraagt of er onmiddellijk €2995,- betaald wordt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil weten of dit klopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Corry1955
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM