Klacht: Bestelling kapstok met haken en naam

JIlkaka1 op 08 januari 2020 over Kjekk.nl in de categorie Bakker

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kjekk.nl
Categorie Bakker
Status Open
Datum 8 januari 2020

Een klant heeft op 7 september 2019 een kapstok met haken en naam besteld bij Kjekk.nl, maar na meerdere e-mails blijft de levering uit. Ondanks beloftes van het bedrijf om het product op te sturen en het geld terug te storten, heeft de klant na vier maanden nog steeds niets ontvangen.

Mijn Klacht:

Bestelling gedaan op 07.09.2019. Na 10 tal mails hebben ze beloofd om dit op te sturen. Wanneer dit niet gebeurde terug mails opgestuurd. Beloofd om geld terug te storten. Nu 4 maand later nog steeds niets ontvangen laat staan terugbetaling van bedrag.

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn bedrag van 31.90 terug op de rekening zal staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kjekk.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kjekk.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JIlkaka1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM