Klacht: garant steller

passie74 op 08 januari 2020 over Ferratum in de categorie Leningen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ferratum
Categorie Leningen
Status Open
Datum 8 januari 2020

Een klant van Ferratum heeft nooit problemen ervaren met het bedrijf, maar is recentelijk geconfronteerd met de eis om een persoonlijke garantsteller aan te leveren binnen 14 dagen, anders volgt een boete. Deze informatie werd pas na de goedkeuring van de lening via e-mail ontvangen, waardoor de klant zich in een lastige situatie bevindt zonder garantsteller en vraagt om advies over de volgende stappen.

Mijn Klacht:

nooit problemen gehad met ferratum!!!
nu zijn ze ineens saldodipje geworden en moet je een persoonlijke garantsteller aanleveren binnen 14 dagen.doe je dat niet krijg je een boete.
maar dit melden ze in een mail die je pas krijgt wanneer de lening is overgemaakt
ik heb geen garantsteller!!!!! en wil gerust meer betalen zonder!!!!

weet iemand wat ik het beste kan doen nu?

mvg
pascal

Gewenste Oplossing:

als ik een duwtje in de rug krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ferratum

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ferratum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door passie74
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM