Klacht: Plastic

Joost7756 op 15 oktober 2019 over FIT-AMI in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf FIT-AMI
Status Open
Datum 15 oktober 2019

Een klant ontdekte een stuk plastic van 2 bij 6 cm tussen de geperste houtvezels bij het verversen van het konijnenhok. Dit heeft geleid tot bezorgdheid over de kwaliteit van het product van FIT-AMI.

Mijn Klacht:

Ik vond vandaag bij het verversen van het konijnenhok een stuk plastic van 2 bij 6 cm tussen de geperste houtvezels.

Gewenste Oplossing:

Ik ben teverden als u het productieproces dusdanig op orde brengt dat er alleen nog geperste houtvezel in de verpakkingen zit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over FIT-AMI

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over FIT-AMI nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joost7756
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM