Klacht: Filmpje van Youtube verwijderen

melissadegraef op 05 juli 2019 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 juli 2019

Een gebruiker heeft het Algemeen Dagblad verzocht om een jaren geleden gepubliceerde video op YouTube, getiteld 'striptease op straat', te verwijderen. De persoon is van mening dat het filmpje, waarop hij halfnaakt te zien is, schadelijk is voor zijn werk en vindt het ongepast dat het na negen jaar nog steeds online staat.

Mijn Klacht:

Beste AD,

Onder de titel ‘striptease op straat’ is door jullie jaren geleden een filmpje gemaakt en op youtube gezet. Omwille van o.a. mijn werk vind ik het nog steeds naar dat dit filmpje na 9 jaar nog steeds op youtube staat en ik half naakt (in mijn ondergoed) op de video sta.
https:www.youtube.comwatch?v0UVWv25mGXc

Ik wil dat dit filmpje wordt verwijderd.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als dit filmpje wordt verwijderd. Ik heb deze klacht al eerder aangegeven, echter toen is er helaas niets mee gedaan.
Jullie hebben toen geen toestemming aan mij gevraagd om mij te filmen en daarom lijkt me deze vraag terecht.

Alvast bedankt voor jullie hulp.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM