Klacht: Te laat bezorgd

T. Bastmeijer op 01 april 2019 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 1 april 2019

Een abonnee van het Algemeen Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de krant, die sinds januari vaak pas na 8 uur of zelfs na 10 uur wordt geleverd. Dit staat in contrast met de belofte dat de krant voor 7 uur bezorgd zou worden, wat tot frustratie leidt.

Mijn Klacht:

Vanaf Januari dit jaar komt de krant pas rond 8 uur of zelfs na 10 uur pas in de bus! Dit vinden wij heel vervelend!! Er wordt voor 7 uur beloofd!

Gewenste Oplossing:

Als de krant weer tegen 7 uur in de bus ligt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM