Klacht: Geen compensatie voor eigen gemaakte fout ?.

Ingrid Verwoerd op 27 maart 2019 over De Veluwse Bron in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 27 maart 2019

Een klant van De Veluwse Bron uit haar teleurstelling over het gebrek aan compensatie voor een fout die zij zelf maakte bij het reserveren van wellness kaarten gewonnen via de postcodeloterij. Ondanks het tonen van de reservering aan de balie, moest zij alsnog de entreeprijs betalen, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Geachte MevrouwHeer , ik weet niet waar ik moet beginnen , ik ben zo teleurgesteld in uw bereidwilligheid , ik had via de postcodeloterij wellness kaarten gewonnen . Mijn dochter was al eens in uw wellness geweest , dus de keus was gauw gemaakt . Op mijn verjaardag zouden we dan gaan , ik zou de reservering doen . eerst de bonnen activeren , en dan naar de wellness naar keuze gaan ? en daar komt het , ik heb echter wel gereserveerd , maar GEEN knopje op e-tickets gedrukt , dus ik heb de reservering met waarop de entree prijzen uitgeprint en meegenomen ( ik dacht dus dat dit goed was ) achteraf had ik een 0 scherm moeten zien . Maar nu komt het , de dame aan de balie zag meteen dat het om een prijs van de loterij was , maar vertelde ons ook meteen dat we dus wel de entree moesten betalen ! , van enige vorm van coulance om deze toch nog om te zetten in het NIET betalen van de entree was geen sprake . Het huilen stond mij nader dan lachen , je verkeert in een soort van euforie stemming , je gaat lekker met je dochter relaxen in een mooi resort op gewonnen prijzen , dan is de keus of je gaat 70 minuten weer terug in de auto , wij komen uit Amsterdam Noord , of je zet door en maakt er toch een leuk dagje van . We kozen voor het laatste , maar ik zou het toch wel prettig vinden als u mij een beetje tegemoet komt in de kosten . Dit misschien als kers op de taart , ik heb het fout gedaan met de reservering , ik heb dus een nieuwe gedaan om mijn fout te kunnen zien . Het extra bedrag wat we dus betaald hebben is € 69,00 . U kunt onze kassabon zien dat we een aardig bedrag hebben verteert bij u .

Gewenste Oplossing:

Pfffttt ze zagen meteen dat het om gewonnen postcodeloterijprijzen ging , ik zou het echt als kers op de taart zien , dat ik de gratis vouchers , kon opsturen en dat ik mijn EXTRA entree kosten ter waarde van € 69,00 op mijn bankrekening gestort zou krijgen .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Veluwse Bron nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ingrid Verwoerd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM