Mijn Klacht:
[15:13, 31-12-2018] Frédérique: https:www.directsale.nlsporthorloges73443-garmin-fenix-5s-bluetooth-zilver-sport-horloge.html?search_queryfenix5sresults9[12:55, 21-1-2019] Frédérique: Als je van plan bent om een reisje met Slangenreizen te boeken, neem dan even
de tijd om dit te lezen, dan ben je in ieder geval voorbereid op wat je te wachten kan staan.
Stedentrip Londen 10-5-18
(In dit bericht is E.t. Engelse tijd en N.t. Nederlandse tijd)
Om te beginnen had ik en medereizigers nooit informatie ontvangen over het hotel waar wij die nacht zouden verblijven. Dit kregen we pas in de bus te horen na het zelf eerst te vragen.
Na de eerste dag in Londen zouden wij om 21:15 (E.t.) met de bus vertrekken naar het hotel, deze tijd werd via een sms gewijzigd naar 22:15 (E.t.), vervolgens was de bus nog eens te laat en arriveerde deze pas om 22:45 (E.t.) op de afgesproken plaats.
Op de terugreis echt was de ellende begonnen! Om 15:00(E.t.) vertrok de bus, deze stond om 15:30(E.t.) weer stil! Stuurbekrachtiging van de bus was kapot.
Veel voorkomend probleem bij Slangenreizen hoorden we van medereizigers die het weekend er voor met dit bedrijf naar Parijs waren geweest en daar ook hetzelfde probleem had.
Maar de manier waarop dit probleem was opgelost kan niemand in zekere maten tevreden mee zijn.
Alle reizigers werd verteld dat we nog 2 uur de tijd krijgen Londen en om 17:30 (E.t.) weer om terug moest zijn want dan zou het vervangend vervoer er zijn met de verdere oplossing. Iedere reiziger was op tijd aanwezig, alleen de vervangende bus liet nog een uur op zich wachten!
(3 uur vertraging)
De vervangende bus arriveerde om 18:30(E.t.). hier werd meteen duidelijk dat er een fout zat in de organisatie.
Ons werd verteld dat deze bus ons naar de boot zou brengen, mee zou gaan op de boot om ons vervolgens af te zetten in Calais waar een andere bus klaar staat om onze op te pikken die ons weer naar Nederland zou rijden.
In de bus werd er door deze chauffeur vertelt dat hij ons dichter bij Dover zou brengen en ons af zet bij een wegrestaurant want hij moest zijn eigen tour groep ophalen en naar het hotel brengen. We werden om 20:00 (E.t.) bij een truckerstplaats (een uur vanaf Dover) afgezet met de mededeling dat de bus die ons komt ophalen “exact op deze plek” zou komen om 1:00 (N.t.), dus om 00:00(E.t.) bij ons zou zijn.
Daar stonden we dan, in een soort wegrestaurant met alleen een Burger King (die tot 23:00 open was), 3 gok ruimtes en een klein café (waar je voornamelijk koek en cake kon halen en voor 4,95 pond een tosti kon aanschaffen) en 2 kleine soort van ‘’gift shops’’ (waar je echt van alles kon halen behalve fatsoenlijk eten, 90% van het eten was snoepkoek en er stond nog één klein koelkastje met voorverpakte boterhammen voor 4 pond ).
Het ergste was nog: Geen slaapplekken!, iedereen kon naar binnen dus ook nog goed op je spullen letten! En het was niet veilig! 2 vrachtwagenchauffeurs kregen ruzie en gingen met elkaar op de vuist! Het was dan ook niet gek dat de jongste reizigers onder ons (4 jaar) de hele nacht zat te huilen.
Om 21:20 (E.t.) werden we via een SMS geïnformeerd de vervangende bus onderweg was, we zouden op de hoogte houden en ons laten weten als de bus de boot op gaat en af de boot komt.
23:04(E.t.) SMS. De vervangende bus gaat om 23:57 (N.t) de boot op en om 1:45(E.t.) bij ons zou zijn.
Dat is al 1 uur en 45 minuten laten dan ons eerder werd verteld!
(8:45 uur vertraging)
Om 2:15(E.t.) maar het noodnummer gebeld want de bus was er niet! De reden… hij stond aan de verkeerde kant van de weg, “maar hij had ons al weg gezien” werd er gezegd.
(9:15 uur vertraging)
2:30(E.t.) DE BUS WAS ER!!!
Wel eens waar op een andere plek dan afgesproken plaats. Deze stond namelijk aan de achterzijde van het wegrestaurant. Waardoor een aantal mensen verkeerd stonden en zomaar vergeten had kunnen worden aangezien de chauffeur niet wist met hoeveel wij zouden zijn en er GEEN NAMENLIJST beschikbaar was!
Op eigen initiatief heeft een medereiziger ons ingelicht over de plek van de bus, die zijn deuren overigens al gesloten had nog voor dat wij in konden stappen.
(9:30 uur vertraging)
Een uur laten (3:27 E.t.) kwamen we om Dover aan. Hier merkten we heel snel dat onze buschauffeur GEEN ENGELS SPRAK of VERSTOND! En geen kaartje had voor de boot. Dus hebben een paar passagiers, waaronder ik, de overstap hem vertaald en geregeld.
Wederom moeten de reizigers problemen oplossen die ontstaan door een falen in organisatorisch vermogen.
De eerstvolgende boot vertrok om 04:10 (E.t.), deze hebben we op 3 MINUTEN NIET GEHAALD, omdat de chauffeur niet taal vaardig was, maar voornamelijk omdat, de al eerder genoemde NAMENLIJST NIET AANWEZIG WAS!
Hierdoor moesten alle ID-kaarten en paspoorten verzameld worden en deze werden handmatig ingevoerd door de douane.
Nadat dit, alweer op initiatief van reizigers, gedaan werd was het ondertussen 04:13 (E.t.) en was de boot van 04:10(E.t.) geen optie meer.
De eest volgende boot, die de chauffeur wilde nemen naar Duinkerken, vertrok om 6:00(E.t.) in de ochtend!
Toen begon de woede te komen! Ruim anderhalf uur EXTRA VERTRAGING omdat er GEEN NAMENLIJST was die per mail of op papier meegegeven had kunnen worden aan de buschauffeur.
(11:20 uur vertraging)
De buschauffeur, die overigens in Utrecht al was ingestapt, deelde ons mee dat hij slechts door mocht rijden tot 8:30 (N.t.). Hij zou de andere chauffeur bellen als wij van de boot afkwamen, deze chauffeur zou ons dan tegemoet komen rijden.
Een mede reiziger bedacht zich dat we om 08:00 E.t. en dus 09:00 N.t. pas van de boot zouden komen. De chauffeur zou bij aankomst in Duinkerk al niet meer verder mogen rijden. Hij heeft om die reden nadrukkelijk gevraagd om de volgende chauffeur alvast te bellen voordat we op de boot stapten, om verdere vertraging te voorkomen.
(13:20 min vertraging)
Op de boot was zat iedere reiziger er doorheen. Je zag niet alleen mensen slapen op bankjes maar ook onder de trap, aan elkaar geschoven tafels, op de grond…
als ik dit van te voren had geweten had ik nooit deze trip als Cadeau aan mijn vriend gegeven!
De Laatste rit, van de bood naar Amsterdam, ging alles volgens plan en waren wij uiteindelijk om 15:30 N.t. na een reis van 23 uur en 30 minuten weer in Amsterdam.
Mijn vriend die van 16:00 tot 21:00 moest werken in Alkmaar en mijn dienst van 12:00 tot 17:00 in Amsterdam hebben we moeten afzeggen i.v.m. de vertraging.
De Compensatie die Slangenreizen wilden bieden, de reis van 23,5 uur en onze gemiste werk inkomsten, was een WAARDEBON van €75 VOOR EEN VERVOLGENDE REIS met Slangenreizen.
Dit vonden wij ronduit belachelijk! Niet alleen omdat €75 wettelijk niet genoeg is, maar ook omdat jullie als reisorganisatie er alleen maar op vooruit gaan door ons op die manier in de richting te sturen van een volgende reis met Slangenreizen. Want deze reis kosten voor ons tweeën € 208,-
Natuurlijk hebben we dit verhaal ook in een mail naar Slangenreizen gestuurd, helaas hebben wij de reactie nog niet mogen ontvangen nar 7 maanden.
ook hebben we meerdere malen contact gelegd met de klantenservice, per telefoon. Hier konden ze alleen maar zeggen dat ze er, na zo’n lange tijd, nog steeds mee bezig zijn…
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik krijg waar in wettelijk recht op hebben. Dat is een vergoeding van 150%.
‘’Vordering 1812011 van het Europees parlement en de raad’’

