Klacht: Niet ontvangen bestelling.

Leen Muis. op 09 januari 2019 over Gadget Magazijn in de categorie Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gadgets
Status Open
Datum 9 januari 2019

Een klant van Gadget Magazijn heeft op 26 november 2018 een lichaamsvormer besteld en betaald, maar heeft deze nog steeds niet ontvangen. Ondanks drie contactpogingen met het bedrijf is er geen oplossing geboden, waardoor de klant nu om een terugbetaling vraagt.

Mijn Klacht:

Ik heb op 26112018 een lichaamsvormer,xxxl besteld en betaald en nog steeds niet ontvangen, ik heb reeds 3 x contact met u daar overgehad,maar mijn geduld is nu echt op, ik wil gewoon mijn geld terug

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn bestelling ontvang en niet bijna 2 maanden moet wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gadget Magazijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gadget Magazijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM