Klacht: Problemen nieuwe Coop Oudenbosch

RonaldSvenNick op 26 oktober 2018 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 oktober 2018

Een klant van de nieuwe Coop in Oudenbosch uit zijn onvrede over de sluiting van de tweede ingang na 18.00 uur, wat problematisch is voor mensen met een beperking. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen met een leidinggevende, maar vond de reactie teleurstellend en onprofessioneel. Daarnaast zijn er klachten over de beschikbaarheid van aanbiedingen en de algehele kwaliteit van de winkel.

Mijn Klacht:

2e ingang na 18.00 uur gesloten,Nooit kenbaar gemaakt bij opening,dit was een opening voor invalide en rollators,nu 2 trappen mensen moeten veel moeite doen voor de boodschappen,en zijn er inmiddels klaar met coop,!!gaan naar aldiahlidl,heb een gesprek aangevraagd naar een Leidinggevende,via een medewerkster,dit koste al Veel Moeite,de leidinggevende reactie:kan coop Niets aan doen stukje veiligheid?vind dit persoonlijk en ik Niet Alleen Een BULL SHIT VERHAAL,deze Leidinggevende is die functie Niet Waardig!!een complete Prutser,kom bij aanbiedingen zijn na dagen Niet leverbaar,Emtee Goed,nwe coop:BAGGER!

Gewenste Oplossing:

Totaal Niet over de Nieuwe coop Oudenbosch,en ik Niet Alleen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer