Mijn Klacht:
Wij hadden 3 weken op kampeerplaats geboekt op Prinsenmeer.
Eenmaal daar helemaal happy.
Tot dat er afgewassen moest worden.
Eenmaal binnen in Z sanitair gebouw, was het gewoon zo smerig!
Wc’s smerig, op de vloeren, wanden. Kinderbadje vol smeurie , kinder douche gesloopt. Deur kan daarvan niet afgesloten worden.
Douches welke smerig waren.
Een week later lag exact de zelfde vlekken nog in douchegedeelte en wc’s!!
Bij de receptie gekomen, daar een klacht in gediend. Want ook de 4 mannen douches ,waren er 2 welke functioneerde. Waarvan 1 alleen maar koud water!
Hierdoor gingen mannen bij de dames douchen. Wat ik begrijpelijk vind, maar er lopen ook kinderen in alle leeftijden. En gezien je aan de buitenkant niet kan zien of iemand pedofiel is of niet, een kwalijke zaak. De jongeman bij de receptie, gaf aan na het laten zien van de foto’s dat het inderdaad niet door de beugel kon , en zal de melding doorgeven. De manager o0 dat moment aanwezig wilde niet maar onze klacht luisteren en verwees ons gewoon naar receptie, doorschuif tactiek ?
2 dagen later nog altijd niets aan gedaan en toen inmiddels al 3 zieke op z veld met maag en darm klachten !
Toen de 4e zieke kwam is er weer iemand van ons veld naar de receptie gegaan.
Toen was er wel tijd voor een gesprek, maar alleen met die gene. Tien werd snachts 1 malig groot schoongemaakt met hogedrukspuit en chloor. Wat alle jaren niet anders gebeurde. Waarom dit jaar dan niet ??
Let op 1 malig, want daarna was het alweer zoals wij aankwamen!
De andere welke klachten hebben ingediend hebben nooit iets gehoord. Geen excusses niets !
3 weken lang , 4 pakken dettoldoekjes , 2 flacons desinfecterende handzeep .. om vooraf met dettoldoekjes wc te.poetsen voor je veilig naar toilet kon, ter voorkoming dat ons gezin ook msag en darm klachten kregen. Dit kan toch niet ?
Gewenste Oplossing:
Dat klachten eens serieus genomen gaan worden. Tegemoetkoming ,En dat de beheerder manager zelf de ogen eens over het park moet laten rollen. Plus dat de Poolse poetsers eens uitleg krijgen HOE ze moeten poetsen, ipv zonder schoonmaakmiddel en 1 de zelfde doekje voor wc douche en afwasgedeelte te gebruiken en 1 dweil voor vegen en dweilen 3 weken lang.
Ik hoop dat dit bij hoofd kantoor terecht komt en iemand contact met mij opneemt.


