Klacht: Geluidoverlast

Nover op 15 augustus 2018 over Rotterdam the hague airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rotterdam the hague airport has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 15 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het aantal vliegtuigen wat over Zevenhuizen komt is flink toegenomen. De aanvlieg en vertrek routes zijn juist over Zevenhuizen gelegd.
Bij het indienen van een klacht bij bv de DCMR verkrijg je terug van deze dienst welk toestel het was en waar deze is gesignaleerd. De gevlogen route wordt niet zichtbaar. De meetpunten van de DCMR, waar dus het geluid gemeten wordt, liggen kilometers van de werkelijke vliegroute af. In Zevenhuizen zelf wordt NIET gemeten. De opgegeven afstanden tot de meetpunten is minimaal 3,4 kilometer. Als de vliegtuigen op die afstand zouden vliegen is er heel weinig overlast.

Gewenste Oplossing:

Te starten met meetingen in Zevenhuizen en toetsen of de vliegtuigen de huidige route mogen vliegen. De meetingen zullen aantonen dat het geluidsnivo zo danig is dat er geen gesprek mogelijk is als het vliegtuig over komt. Geluidnivo's van 80 db zijn geen uitzondering.
Een aanvraag voor 50% meer vluchten wordt of is ingediend.
Kan en willen we dat?

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rotterdam the hague airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rotterdam the hague airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM