Klacht: Nog steeds me geld niet terug

Joice36 op 27 juni 2018 over Athleteshop.nl in de categorie Internetshops - Sport

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 27 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Had een paar weken terug een waterstofzuiger besteld voor mijn zwembad deze zou binnen een paar dagen geleverd worden daarna kreeg ik 3 keer een mail waarin stond dat hij vertraagd was de 12 de zou hij binnen komen heel de dag thuis geweest niks geleverd!! Zou daarna zaterdag komen nou dus niet !! Gebeld !! Na een half uur had ik iemand aan de lijn … Heb de bestelling geannuleerd en zou binnen 10 tot 12 dagen me geld krijgen inmiddels zijn er ruim 14 dagen voorbij en zou ik al 2 mails gehad moeten hebben waarin staat dat me bestelling geannuleerd is !! Ook dit nooit gehad !!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mij geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Athleteshop.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Athleteshop.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM