Klacht: Opstijgende vliegtuigen

Frans de Rouw op 09 juni 2018 over Eindhoven Airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 9 juni 2018

Een inwoner van de wijk Achtse Barrier uit zijn frustratie over de toegenomen overlast van opstijgende vliegtuigen vanaf Eindhoven Airport. Tijdens de wintermaanden was er voornamelijk sprake van vliegtuigen die landden, maar nu stijgen ze regelmatig over zijn woongebied. De klager vraagt zich af waarom de vliegroute niet gelijkmatiger over de omliggende gebieden, zoals Winterle, kan worden verdeeld.

Mijn Klacht:

Sedert we buiten kunnen zitten stijgen de vliegtuigen langs de wijk Achtse barrier. De hele winter kwamen ze zowat alleen hier langs als ze gingen landen.
Ik ben het beu om steeds weer opnieuw geconfronteerd te worden met die opstijgende vliegtuigen. Het is toch redelijk om die vliegroute voor 50% over Winterle te laten stijgen. Ze hoeven toch niet allemaal over de Achtse barrière te stijgen!
Wanneer wordt er hiermee iets gedaan?

Gewenste Oplossing:

Als ik een goed antwoord krijg en merk dat er 50% van de stijgvluchten over Winterle gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhoven Airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhoven Airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM