Klacht: gras maaien en straatverzakking

sanjuanspanje op 23 april 2018 over Gemeente Enschede in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 23 april 2018

De inwoner van de Hesselinklanden maakt zich zorgen over het ongemaaide gras, dat bijna mei nog steeds niet is behandeld, en vraagt zich af of de gemeente hen is vergeten. Eerder hebben zij zelf het gras gemaaid vanwege bezuinigingen, maar vorig jaar was dit probleem opgelost. Daarnaast meldt de inwoner dat de straat bij de percelen 61, 62 en 63 aan het verzakken is.

Mijn Klacht:

Het is bijna mei en het gras aan de Hesselinklanden is nog niet gemaaid. Twee jaar geleden deden wij dat zelf omdat de gemeente toen aan het bezuinigen was op het grasbeleid. Vorig jaar ging het wel goed. Zijn ze ons aan de Hesseljnklanden vergeten ? De boterbloemen staan thans hoog boven het gras !. We houden zelf wel het pad tussen het gras schoon.

Voor de percelen nummers 63, 62 en 61 aan de Hesselinklanden is de straat aan het verzakken.

Gewenste Oplossing:

Ik schrijf u namens de bewoners. Bij voorbaat dank als u tot de nodige werkzaamheden overgaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Enschede

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - tevens straat verzakking op 66 en verzakt straat meubilair .... wasbeton palen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Enschede nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM