Klacht: Elektrische schokken

romyreijinga1994 op 31 maart 2018 over Dyson in de categorie Electronica - Stofzuigers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dyson
Status Open
Datum 31 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste, ik heb een Dyson v7 animal pro sinds gister. Ik ben er heel tevreden over. Nu is er wel 1 dingetje. Het punt van de plek waar de snoer van de oplader in gaat (op het moment als hij in de lader zit), zit open en bloot. Normaal niet erg, maar wel als het op de plek zit waar je de Dyson vast hebt tijdens het gebruik van de stofzuigerkruimeldief. Nu ging ik vanmiddag met de kruimeldief de bank schoonmaken met de kruimeldief en elke keer als een mijn hand tegen het gaatje kwam waar het snoer in moet, kreeg ik een elektrische schok. Dit bleef continue zo doorgaan, want op een andere manier kan je de kruimeldief niet gebruiken. Op een gegeven moment gebruik ik weer de normale stofzuiger en ben ik niet langer de bank aan het zuigen en dan is het ook over.

Misschien is het handig om het gaatje (oplaadpunt) op een andere plek te maken en niet waar de Dyson v7 wordt vastgehouden.

Groetjes, Romy

Gewenste Oplossing:

Als ze mij kunnen vertellen wat ik hieraan kan doen, ik heb dit apparaat grote deels voor de bank gekocht om de kattenharen weg te halen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dyson

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dyson nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM