Klacht: Telefoon en mail om geld af te persen

Kolblatnach op 30 maart 2018 over Direct Solutions in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 30 maart 2018

Een consument ontving een telefoontje en e-mail van Direct Solutions over een vermeende openstaande factuur uit 2016 voor een product van Benelux Korting, dat hij nooit heeft ontvangen. Hij heeft nooit een factuur of aanmaning ontvangen in de afgelopen twee jaar en merkt op dat de communicatie niet duidelijk is, aangezien de naam van het bedrijf en het product in de e-mail ontbreken.

Mijn Klacht:

Zoals vele anderen, kreeg ik vandaag een telefoon en e-mail van Direct solutions over openstaande factuur uit 2016 bij Benelux korting voor een product dat ik nooit gekregen heb. Ik heb ook nooit een factuur gekregen, nooit een aanmaning van betaling gedurende laatste 2 jaar.
In de mail zijn niet eens de naam van het bedrijf (Benelux korting) nog het product vermeld. Het gedrag is net hetzelfde als bij de andere klacht indieners.

Gewenste Oplossing:

Deze oplichterij moet dringend gestopt worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Direct Solutions

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Direct Solutions nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM