Klacht: Geurloos

Melanieex op 26 februari 2018 over Ariel in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ariel
Status Open
Datum 26 februari 2018

Een consument heeft geconstateerd dat de geur van de Ariel pods niet waarneembaar is na het wassen, ondanks dat hij de geur bij anderen wel prettig vindt. Hij heeft gecontroleerd of zijn wasmachine schoon is, maar merkt dat andere wasmiddelen wel geur achterlaten.

Mijn Klacht:

Als er bij anderen is gewassen met een ariel pod dan ruik ik dat erg goed. Ik vind dat zo lekker ruiken dat ik ze zelf ook heb gekocht. Alleen, als mijn was klaar is ruik je niks van de pod. Het ligt niet aan mijn rubbers want die zijn schoon en met ander wasmiddel ruik ik mijn was wel.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn arielpods ook kan ruiken en 10 pods zijn al gebruikt, voor niks.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ariel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ariel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM