Klacht: Fut champions

Nickerd04 op 19 februari 2018 over EA Games in de categorie Computer Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EA Games
Categorie Computer Games
Status Open
Datum 19 februari 2018

Een speler van EA Games ervaart problemen met de Fut Champions-modus, waarbij hij uit de gamersessie wordt gezet zodra hij de home button indrukt. Dit heeft hem al twee keer de finale gekost, en hij stelt voor om een bepaalde tijd in te stellen voordat een speler wordt gekickt. De speler verzoekt om een oplossing en verdere communicatie over dit probleem.

Mijn Klacht:

Je wordt meteen uit de gamersessie gezet als je maar even op de home button drukt en dit heeft me al 2 keer de finale gekost en verwacht dat hier wat mee gedaan wordt ben hier niet zo van te spreken als er een bepaalde tijd opkomt voordat je gekickt wordt uit de sessie lijkt mij dat beter hoop me op de hoogte asjeblieft met vriendelijke groet Nick Schot.

Gewenste Oplossing:

Zie bovenstaand

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EA Games

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EA Games nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM