Klacht: Zeer slechte service

Durville op 31 januari 2018 over de Ruiter dakkappelen. in de categorie Bouwbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bouwbedrijven
Status Open
Datum 31 januari 2018

Een klant van de Ruiter dakkappelen heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met de service na het plaatsen van nieuw glas in een raam. Ondanks meerdere telefoontjes naar de serviceafdeling, heeft de klant geen duidelijke communicatie of oplossing ontvangen, wat heeft geleid tot frustratie over de geboden service. De klant verwacht binnen een week een positief antwoord.

Mijn Klacht:

Op 2 oktober 2017 is er een servicemonteur gekomen om een nieuw glas te plaatsen in het linker raam. Het oude was lek. Het nieuwe glas was niet goed. ik heb roede op mijn openslaande ramen. De monteur zou er voor zorgen dat er nieuw glas werd besteld. Al denk ik hierover een keer of 8 gebeld. Dan was de serviceafdeling. er niet dan weer kon men het systeem niet in. Zou dan teruggebeld wat niet gebeurde. Op 3 januari 2018 weer gebeld met servicafdeling (Evelien). Zou gebeld worden als het glas binnen was.
Op 31 januari weer gebeld, maar serviceafdeling was er niet. wordt teruggebeld maar heb daar weinig vertrouwen in.
Ik vind dit geen service van de Ruiter.

Ik hoop binnen 1 week op een positief antwoord van U.

Gewenste Oplossing:

Dat er binnen 1 week een nieuw glas geplaatst wordt.
Ook het rubber van het rechter raam is stuk en moet vervangen worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM