Klacht: Product besteld en betaald maar geen levering

bazvanbeek op 04 januari 2018 over Flashcard.es in de categorie Spelcomputers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Spelcomputers
Status Open
Datum 4 januari 2018

Een klant heeft op 14 december 2017 een kaart besteld bij Flashcard.es en extra betaald voor een snelle levering via DHL. Na bevestiging van verzending op 20 december ontving de klant geen Track & Trace-nummer en kreeg geen reactie op meerdere e-mails. De klant heeft inmiddels aangifte gedaan bij de politie en raadt anderen af om bij het bedrijf te bestellen.

Mijn Klacht:

Ik heb op 14-12-2017 een kaart bij ze besteld incl. extra betaald voor levering met DHL binnen 5 tot 7 werkdagen. Op 20-12-2017 de bevestiging gekregen dat mijn kaart verstuurd zou zijn. In de mail staat dat als ik deze via DHL wil laten leveren onderaan de mail een track & Trace nummer zou staan, helaas is deze niet aanwezig. Dezelfde dag nog een mail gestuurd naar maar helaas geen reactie mogen ontvangen ook op mijn volgende 3 mails niet. heb ondertussen aangifte gedaan bij de politie niet dat ze hier iets mee kunnen maar goed je weet het nooit… !!IK ZEG NOOIT WAT BESTELLEN BIJ ZE!!

Gewenste Oplossing:

Geld terug of het product geleverd krijgen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM