Klacht: Actie’s en prijzen kloppen te vaak niet

[email protected] op 05 december 2017 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 5 december 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag 05-11-2017 had ik actie frisdrank gehaald 6voor €2.79 En een andere artikel. Actie klop niet ben terug gegaan en krijgt te horen geld alleen voor een six-pack. Maar de helft van hun koppen actie zijn los. Tweede artikel het scant anders dan wat de prijskaartje aangeeft. Daar kunnen ze niks mee! Haal tenminste het kaartje weg en is niet klantvriendelijk. Zo vaak zulke fouten dat ik er gek van word. Ik werk zelf in een supermarkt en als een medewerker van mij onze klanten zo zal behandelen. Zal ik het niet accepteren! Echt heel slecht, jammer dat er geen andere supermarkt in de buurt is anders was ik daar gegaan!

Gewenste Oplossing:

Wees klantvriendelijk, zorgt dat de actie's goed zijn en prijzen. Verkoop geen nee tegen de klanten! Is niet de klanten fout dat jullie het niet op orde hebben!

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer