Klacht: bezorging

y.visch op 20 september 2017 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 september 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Visch- Rokebrand, Vriendelijk bedankt voor uw bericht. Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u de krant te laat ontvangt. Uiteraard is dit niet de bedoeling. Onze excuses voor het ongemak. Uw melding hebben wij doorgezet naar...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 20 september 2017

Een abonnee van de Telegraaf ervaart problemen met de bezorging van de krant, die vaak pas na 8.15 uur wordt geleverd in plaats van voor 7 uur. Dit verstoort zijn ochtendroutine, omdat hij de krant graag tijdens het ontbijt leest. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

krijg de krant de laatste tijd veel te laat ipv 7 uur 7.15 is die er pas na 8.15 en zelfs afgelopen zaterdag pas om 8.45 dit vind ik niet leuk aangezien ik graag ’s morgens terwijl ik mijn ontbijt nuttig de krant wilt lezen en niet pas tussen de middag

Gewenste Oplossing:

als de krant weer optijd komt ( voor 7.30 uur)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 20 september 2017 om 16:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Visch- Rokebrand,

Vriendelijk bedankt voor uw bericht.

Wij vinden het vervelend om te vernemen dat u de krant te laat ontvangt. Uiteraard is dit niet de bedoeling. Onze excuses voor het ongemak.

Uw melding hebben wij doorgezet naar de bezorgdienst. Er wordt zorg voor gedragen dat de bezorging vanaf heden weer naar behoren.

Indien het probleem zich onverhoopt nogmaals voordoet, verzoeken wij u vriendelijk om dit rechtstreeks bij ons te melden via telefoonnummer 088-8248241 of via www.mijnmedia.nl/bezorgklacht. Dit stelt ons namelijk in de gelegenheid om uw klacht sneller in behandeling te nemen.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

SA- Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM