Klacht: ik koop ze niet meer

tess337 op 07 september 2017 over Fruittella in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Fruittella
Status Open
Datum 7 september 2017

Een consument uit onvrede over de nieuwe Fruittella-producten, die volgens hem van mindere kwaliteit zijn dan de oude variant. Hij meldt dat de wikkels van de snoepjes niet te verwijderen waren, zelfs niet na een nacht in de koelkast, en heeft de zak daarom weggegooid. De klant heeft besloten om de producten niet meer aan te schaffen.

Mijn Klacht:

de oude fruitella was prima, de nieuwe zak heb ik weg moeten gooien. De wikkels waren er niet af te krijgen. zelfs niet nadat we de zak een nacht in de koelkast hadden gelegd. Deze verandering is een verslechtering.

Gewenste Oplossing:

geen idee hoe dit op te lossen, persoonlijk zou ik mijn geld terug willen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM