Klacht: Bestelling gedaan en niks gekregen

Abdellali op 16 augustus 2017 over Vanoutlet.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 16 augustus 2017

Een klant heeft op 20 juli 2017 een bestelling geplaatst voor een Samsung schermbescherming bij Vanoutlet.nl, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft de klant geen bevredigende reactie gekregen en is hierdoor gefrustreerd. De klant roept anderen op om het bedrijf te boycotten om vergelijkbare problemen te voorkomen.

Mijn Klacht:

Op 20-7-2017 een bestelling gedaan… een samsung scherm bescherming.. tot op heden nog steeds niks ontvangen… verschillende pogingen gedaan per mail en telefoontjes ze doen als of ze gek zijn en acteren daar kan bassie en Adriaan nog iets van leren, ben het zat vandaar deze klacht. A.u.b mensen boycot ze het bespaard je een hoop gedoe.

Gewenste Oplossing:

Wil me geld terug. Vertrouw ze niet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vanoutlet.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vanoutlet.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Abdellali
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM