Klacht: Onverstaanbaarheid

Xxxxxxxxxxx. op 16 juni 2017 over Vara in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vara
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 16 juni 2017

Een luisteraar heeft moeite met het verstaan van Willemijn Veenhoven tijdens het programma, vanwege haar snelle en onduidelijke spraak, die gekenmerkt wordt door veel 'eh's en stotteren. In tegenstelling tot Veenhoven vindt de luisteraar Mattijs van N. goed verstaanbaar en vraagt om meer aandacht voor de spraakhelderheid van Veenhoven.

Mijn Klacht:

Ik luister graag tussen de middag naar nieuws en de honderdjarige, maar ik versta niet wat Willemijn Veenhoven zegt, zo snel en onzorgvuldig en veel eh’s en stotteren.
Mattijs van N. Praat ook snel, maar hem versta ik goed.
Ik zou het waarderen, als ze hier meer aandacht aan geeft.K. Disch.

Gewenste Oplossing:

Als ze wat duidelijker zou praten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vara

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM